دانلود برنامه های گیرنده دیجیتال موبایل اندروید

دانلود برنامه گیرنده دیجیتال اندروید WiTV Viewer

در این بخش لینک دانلود برنامه نمایش دنده شبکه های تلوزیونی WiTV Viewer را برای شما از طریق گوگل پلی و دانلود مستقیم قرار داده ایم. همانطور که می دانید نرم افزار WiTV Viewer به شما این امکان را می دهد که بتوانید با استفاده از دستگاه گیرنده دیجیتال WiTV Mygica شبکه های تلوزیونی را بدون نیاز به اینترنت و از طریق سیگنال های دریافتی توسط گیرنده در هر کجا مشاهده نمایید. این نرم افزار برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت های اندروید و ios موجود است که در این بخش ما دانلود برنامه گیرنده دیجیتال اندروید WITV VIEWER  را برای شما عزیزان قرار داده ایم. امیدواریم از دریافت این اپلیکیشن لذت ببرید..

بیشتر بخوانید

دانلود نرم افزار گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Air DTV WiFi

برنامه گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Air DTV WiFi یکی از نرم افزار های کاربردی برای دریافت و پخش شبکه های تلوزیونی با استفاده از گیرنده دیجیتال موبایل وایرلس WiTV Mygica می باشد. شما با اتصال این دستگاه گیرنده و نرم افزار Air DTV WiFi بدون نیاز به اینترنت و تنها با دریافت سیگنال شبکه های تلوزیونی قابل دریافت در منطقه خود می توانید به راحتی و در هرکجا برنامه مورد علاقه تان را مشاهده و حتی ضبط نمایید. در ادامه این بخش لینک های دانلود نرم افزار گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Air DTV WiFi این نرم افزار از گوگل پلی، دانلود مستقیم و از طریق بارکد را خواهید داشت، با ما همراه باشید ... 

بیشتر بخوانید

دانلود نرم افزار پخش تلویزیون دیجیتال Siano TV مخصوص اندروید

با استفاده از اپلیکشن Siano TV بر روی گوشی موبایل اندرویدی و یا تبلت و البته دقت داشته باشید دستگاه گیرنده دیجیتال وایرلس ios و اندروید WiTV Mygica ، بسته به وضعیت قدرت سیگنال منطقه خود شبکه های تلوزیونی را دریافت و مشاهده نمایید. حائز اهمیت است که این برنامه جهت کار نیازی به اتصال اینترنتی نداشته و فقط با سیگنال های دریافتی از دستگاه وای تی وی کار می کند. ما در این بخش دانلود نرم افزار پخش تلویزیون دیجیتال SIANO TV مخصوص اندروید  از طریق گوگل پلی و دانلود مستقیم را برای شما قرار داده ایم. در این قسمت میتوانید این نرم افزار را از طریق گوگل پلی و به طور مستقیم از سایت دانلود کنید.

بیشتر بخوانید

دانلود برنامه گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Pad TV HD

همانطور که می دانید دستگاه گیرنده دیجیتال شبکه های تلوزیون برای موبایل اندروید Pad TV یا mygica می باشد که پس از اتصال دستگاه به گوشی یا تبلت خود لازم است اپلیکیشن اندرویدی آن را نیز بر روی دستگاه خود نصب نمایید تا قادر به دریافت و پخش شبکه های تلوزیونی شوید. برنامه گیرنده دیجیتال Mygica با نام Pad TV HD 2.1.7.7 بدین منظور عرضه شده است که می توانید دانلود برنامه گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Pad TV HD این نرم افزار را با پسوند .apk به طور مستقیم از این قسمت از گوگل پلی، لینک مستقیم و یا اسکن بارکد دانلود و نصب نمایید.

بیشتر بخوانید