فیلم آموزشی کار با گیرنده دیجیتال موبایل اندروید و iosبه گالری ویدیو های فروشگاه اینترنتی tv-mobile خوش آمدید... هدف از ایجاد این گالری ویدیویی آشنایی کاربران با انواع گیرنده های دیجیتال مخصوص موبایل ، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر های دسکتاپ می باشد. انواع گیرنده ها و کاربردهای آن ها برای اکثر افراد نا آشناس و به همین دلیل انتخاب و خرید  انواع گیرنده های دیجیتال موبایل مناسب برای اکثر کاربران سخت و برخی موارد نیز به صورت اشتباه انجام می شود. برخی گیرنده های دیجیتال مخصوص موبایل و تبلت های اندرویدی و برخی دیگر مخصوص موبایل و تبلت های ios می باشند. همچنین برخی گیرنده های دیجیتال نیز مختص سیستم عامل ویندوز های XP، ویندوز Vista، ویندوز های سری 7، 8 و 10 به بالا می باشند که به لپ تاپ یا کامپیوتر متصل می شوند. برخی گیرنده ها با اتصال اینترنتی کار می کنند و برخی دیگر بدون نیاز به هیچ گونه اتصال اینترنتی و فقط با یک دستگاه گیرنده و آنتن همراه آن سیگنال شبکه های تلوزیونی را دریافت کرده و نمایش می دهند. 

ما در این قسمت ویدیو هایی در خصوص معرفی محصولات موجود در فروشگاه، فیلم آموزشی کار با گیرنده دیجیتال موبایل اندروید و ios با این محصولات و هرآنچه نیاز باشد کاربران قبل و بعد از خرید محصول مورد نظر خود بدانند را قرار خواهیم داد. همچنین در صورتیکه قصد خرید دارید می توانید از طریق دکمه های خرید پستی موجود در زیر ویدیو ها به صفحه مشخصات و خرید محصول درخواستی خود وارد شوید.

گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115

گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Tivizen

 

فیلم آموزش کار با گیرنده دیجیتال موبایل اندروید پد تی وی pad tv mygica


 
با قابلیت های اندروید باکس مای جیکا ATV586 آشنا شوید
 

 

فیلم آموزش کار با گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Tivizen Mini TV

فیلم آموزش کار با گیرنده دیجیتال موبایل اندروید پد تی وی pad tv PT115

گیرنده دیجیتال وایرلس Tivizen قابل اتصال به انواع دستگاه ها
 

عملکرد گیرنده دیجیتال وایرلس موبایل ios و اندروید WiTV
 

اندروید باکس چیست؟ قابلیت ها و کاربردهاگیرنده دیجیتال موبایل IOS و اندروید TIVIZEN عملکرد گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV Mygica


آموزش کار با اندروید باکس Mygica ATV 586 Android TV Box

 

 اندروید باکس هیبریدی Mygica ATV 586 | اسمارت باکس مای جیکا