دانلود برنامه های گیرنده دیجیتال ویندوز

دانلود نرم افزار DirectX 9

در این بخش نرم افزار دایرکت ایکس را جهت دانلود به صورت مستقیم و رایگان برای شما عزیزان قرار داده ایم. این نرم افزار یکی از پیش نیاز های ضروری برای استفاده از دستگاه گیرنده دیجیتال شبکه های تلوزیونی USB لپ تاپ و کامپیوتر DVB-T مدل XP-DT1100 و نرم افزارهای مرتبط با آن می باشد. Directx دایرکت ایکس نرم افزاری از شرکت بزرگ مایکروسافت است که برای اجرای هرچه بهتر ویدیو ها کاربرد دارد و تاثیر بسیار بالایی در پخش ویدیوهای دریافتی از طریق دستگاه های گیرنده دیجیتال دارد. با دانلود نرم افزار DirectX 9 بسیاری از ایرادات و اشکالات نرم افزار های پخش ویدیو برطرف خواهند شد. تکنولوژی های مختلفی که در هر نسخه از نرم افزار دایرکت ایکس به کار رفته باعث بالا رفتن کیفیت ساخت و پردازش ویدیو ها شده است .

 

بیشتر بخوانید

دانلود برنامه گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر Total Media Player

در این بخش لینک دانلود مستقیم نرم افزار Total Media Player را به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم. این نرم افزار برای کار با دستگاه گیرنده دیجیتال USB لپ تاپ و کامپیوتر DVB-T  مدل XP-DT1100 مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار گیرنده دیجیتال ArcSoft Total Media 3.5 یکی از بهترین نرم افزارها جهت مدیریت و نمایش شبکه های تلوزیونی دریافت شده از دستگاه گیرنده دیجیتال USB لپ تاپ و کامپیوتر از جمله گیرنده دیجیتال DVB-T مدل XP-DT1100 محصول شرکت ایکس پی پروداکت می باشد. با دانلود برنامه گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر Total Media Player ، یک نرم افزار با قابلیت های بسیار زیادی در اختیار شما قرار می دهد و علاوه بر نمایش شبکه های تلوزیونی قابلیت ضبط برنامه ها و مرتب سازی کانال ها را نیز دارد.

بیشتر بخوانید

دانلود برنامه گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر Blaze HD Player

در این بخش لینک دانلود مستقیم نرم افزار Blaze HD Player را به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم. این نرم افزار برای کار با دستگاه گیرنده دیجیتال USB لپ تاپ و کامپیوتر DVB-T  مدل XP-DT1100 مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه BlazeDTV 6.0 Player یک نرم افزار پخش کننده شبکه های تلوزیونی با امکانات کاملی برای تماشا، ضبط، توقف، پخش زنده تلوزیون و تله تکست یا گوش دادن به رادیو FM بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر می باشد. این نرم افزار از استانداردهای جهانی تلویزیون دیجیتال مانند DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DMB-TH, CMMB, ISDB-T, ATSC و استانداردهای تلویزیون آنالوگ مانند PAL, NTSC, SECAM پشتیبانی می کند. از مزایای این نرم افزار پشتیبانی از تمامی کارت ها، تیونرها، و دانگل های USB تلویزیون از جمله گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر DVB-T XP-DT1100 می باشد. شما با دانلود برنامه گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر Blaze HD Player یک پخش کننده همه کاره بسیار عالی برای دستگاه گیرنده دیجیتال خواهید داشت که کار کردن با آن نیز بسیار ساده می باشد.

بیشتر بخوانید