دانلود برنامه گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر Total Media Playerدر این بخش لینک دانلود مستقیم نرم افزار Total Media Player را به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم. این نرم افزار برای کار با دستگاه گیرنده دیجیتال USB لپ تاپ و کامپیوتر DVB-T  مدل XP-DT1100 مورد استفاده قرار می گیرد و امکانات نرم افزاری بسیار متنوع و حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد. نرم افزار گیرنده دیجیتال ArcSoft Total Media 3.5 یکی از بهترین نرم افزارها جهت مدیریت و نمایش شبکه های تلوزیونی دریافت شده از دستگاه گیرنده دیجیتال USB لپ تاپ و کامپیوتر از جمله گیرنده دیجیتال DVB-T مدل XP-DT1100 محصول شرکت ایکس پی پروداکت می باشد. با دانلود برنامه گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر Total Media Player ، یک نرم افزار با قابلیت های بسیار زیادی در اختیار شما قرار می دهد و علاوه بر نمایش شبکه های تلوزیونی قابلیت ضبط برنامه ها و مرتب سازی کانال ها را نیز دارد.

  

جهت دانلود نرم افزار Total Media Player بر روی دکمه دانلود زیر کلیک نمایید:

حجم فایل 155 مگابایت

برخی از قابلیت های نرم افزار Total Media Player :

محیط کاربری آسان
- قابلیت پخش شبکه های تصویری و رادیویی بر روی موج دیجیتال
- قابلیت ضبط فیلم های در حال پخش
- امکان نمایش قدرت سیگنال
- امکان گرفتن عکس از فیلم در حال پخش
- دارای منوی مدیریت شبکه ها
- امکان نمایش تلتکس به صورت انگلیسی
- امکان پخش فایل های صوتی و تصویری
- امکان نمایش عکس
و ...

تصاویری از محیط برنامه Total Media Player:

*** این نرم افزار به تنهایی تلویزیون دیجیتال را دریافت نمی کند و به دستگاه گیرنده دیجیتال مخصوص لپ تاپ و کامپیوتر نیاز دارید
 
جهت خرید گیرنده دیجیتال USB لپ تاپ و کامیپوتر DVB-T مدل XP-DT1100 بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه محصول انتقال یابید: